راهنمای خرید

 

با درود فراوان خدمت مخاطبین عزیز

از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم، خواهشمندیم در ابتدا شرایط ذیل را مطلالعه کرده و در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید میتوانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید .

احتراماً به استحضار میرساند فروش کالا در تولیدی لباس کار محافظت به دو صورت انجام می پذیرد.   1. فروش به صورت عمده     2. فروش به صورت تکی و خرد

فروش به صورت عمده

فروش عمده ما مختص مجموعه ها و اشخاصی میباشد که حداقل تیراژ سفارش آنها 50 دست و در تیشرت 70 عدد میباشد. ضمناً خاطر نشان میشود در برخی موارد در صورت سفارش مشتریان با پارچه های خاص مانند جین این تعداد متغیر است.

 

مدت زمان تحویل: زمان تحویل سفارش به چند عامل بستگی دارد (تعداد سفارش، نوع پارچه، میزان سفارشات در خط تولید) که هنگام اعلام قیمت مشخص میگردد.

 

روش استعلام قیمت: روش استعلام قیمت در تولیدی محافظت فقط به صورت مکتوب بر روی سربرگ با ارسال بصورت فکس، واتس آپ، تلگرام و ایمیل صورت میپذیرد، مهذا خواهشمند است به هیچ عنوان درخواست قیمت شفاهی از پرسنل مجموعه نفرمایین. ضمناً الزامیست که موارد ذیل در فرم استعلام قیمت رعایت گردد .

  • فرم درخواست قیمت میبایست در سربرگ دارای مشخصات کامل شرکت ارسال گردد.(نام واحد ، آدرس ، تلفن ، فکس )
  • مشخص کردن تعداد دقیق محصول مورد نظر همراه با کد محصول ( با توجه به اینکه مجموعه ما یک تولیدی میباشد در نتیجه یکی از عوامل تعیین کننده قیمت ، تعداد درخواستی میباشد مهذا خواهشمند است در اعلام آن دقت کامل نمایید )
  • در صورتی که جنس خاصی از پارچه مد نظر شما میباشد میتوانید جنس مورد نظر را درخواست نمایید.
  • با توجه به ترافیک بالای سفارشات در این تولیدی در صورتی که دارای محدودیت زمانی در تامین البسه درخواستی میباشید حداکثر مدت زمان خود را اعلام فرمایید تا همکاران ما بتوانند با بررسی کامل خط تولید زمان لازم جهت نهایی شدن سفارش شما را اعلام نمایند.

فروش خرده یا تک

خرده فروشی یا تک فروشی در تولیدی محافظت به دو روش انجام میپذیرد، بصورت آنلاین بر روی وب سایت قسمت فروشگاه آنلاین و روش دوم مراجعه حضوری به فروشگاه مرکزی و انتخاب از کالاهای موجود انجام میپذیرد.

لازم به ذکر است فروشگاه مرکزی واقع در جنب میدان آزادی شامل دو دهنه فروشگاه با تنوع کالایی بسیار بالا شامل انواع لباس کار، تجهیزات ایمنی و … میباشد که میتواند بخش گسترده ای از نیاز ملزومات یک کارخانه در بخش ایمنی محیط و کارکنان را تامین نماید، از این رو توصیه میشود جهت صرفه ای جویی در زمان حتماً از فروشکاه مرکزی ما دیدن نمایید.

زبان خود را انتخاب کنید