برنـد شما ، ضمــانت ما

 

هنگام انتخاب لباس کار ، افراد به طور غیر مستقیم نیز بر اساس مارک روی آن و ارزش های مربوط به یک نام تجاری ، انتخاب خود را انجام می دهند. اگر لباس کار حرفه ای محافظت را انتخاب می کنید ، نام “محافظت” را نیز بر تن می کنید و این نام نمایانگر کیفیت خاصی است …

تست شده و تایید شده: در برترین آزمایشگاه نساجی کشور

آیا می دانستید که … تمام لباس های کار محافظت توسط متخصصان آزمایش و تأیید شده است تا اطمینان حاصل شود که نیازهای کاربر نهایی را به طور کامل برآورده می کند؟

همه چیز از اساس شروع می شود: حتی قبل از طراحی واقعی لباس کار ، الزاماتی تعیین می شود که پارچه و آستر باید آنها را برآورده کند. تمام مواد اولیه توسط بازرسان مستقل کاملاً آزمایش شده است. به این ترتیب ما می توانیم تضمین کنیم که هیچ ماده مضر در هیچ قسمتی از لباس ما (از جمله پارچه ، گارن ، دکمه ، زیپ و …) استفاده نمی شود. تجدید سالانه فرآیند آزمایش و صدور گواهینامه Oeko-tex® تعهد ما را تأیید می کند.

در مرحله بعد ، مقاومت در برابر سایش ، پایداری رنگ ، استحکام کششی و غیره همه پارچه ها توسط مراکز آزمایش مستقل و شناخته شده و توسط کارشناسان محافظت در آزمایشگاه جدید محافظت قضاوت می شود.

و در حین کار کردن

در محل کار ، لباس کار توسط اعضای تیم تست پوشاک محافظت در عمق زیادی آزمایش می شود. این گروه از متخصصان مستقل از مشاغل و صنایع مختلف ، لباس کار را بر اساس عملکرد مورد نیاز برای شغلهای خاص آن را ارزیابی می کنند. آنها هر روز در شرایط واقعی کار ، قطعات آزمایشی را می پوشند و بنابراین موقعیت بسیار خوبی برای قضاوت در مورد دوام ، کاربردی بودن ، راحتی و … لباس کار و کفش ایمنی محافظت دارند.

برای مجموعه های خاص ، محافظت با متخصصان آن حوزه ، در کنار تیم آزمایشی “معمولا” همکاری می کند. به عنوان مثال مجموعه جدید M-FLEX متخصصین توسط بیش از 39 آزمایش کننده از 3 کشور مختلف به طور عمیق آزمایش شد.

با بازخورد مراکز آزمون و تیم آزمون ، طراحان محافظت به کار خود باز می گردند: توصیه ها به طور عمیق مطالعه شده و در طراحی مورد توجه قرار می گیرند. در مرحله بعد ، محصول تنظیم شده دوباره توسط تیم آزمایش آزمایش می شود. و در صورت لزوم ، دوباره تنظیم شود تا نیازهای کاربر را به طور کامل برآورده کند.

گواهی نامه معتبر

اگرچه امروزه گواهی نامه اغلب به عنوان یک کلمه مرسوم استفاده می شود ، اما محافظت مسئولیت اجتماعی را یک تعهد اساسی در جهت تلاش برای اهداف اجتماعی و زیست محیطی در کلیه عملیات تجاری و روابط با سایر بازیگران می داند. در این محدوده ، ما همیشه نهایت دقت را در انتخاب محصولات و تأمین کنندگان که با آنها کار می کنیم ، انجام می دهیم ، فرایندهای سازگار با محیط زیست را انتخاب می کنیم و به طور مداوم به شرایط کار و رفاه همه کارکنان خود توجه می کنیم.

اهمیت زیادی که محافظت به این مشارکت می دهد در کل فرایند تولید احساس می شود. به عنوان مثال ، تمام مواد اولیه استفاده شده با استاندارد روز HSE مطابقت دارد. استانداردها ، که تضمین می کند که هیچ ماده مضر در تولید لباس ما استفاده نمی شود و به طور طبیعی ما با هر نوع کار کودک ، استثمار یا تبعیض مخالفیم. بر اساس این پیگیری مداوم توسعه پایدار ، محافظت می خواهد چراغ اعتماد همه مصرف کنندگان باشد.

فرهنگها و ارزشهای شرکت

از طریق امانت داری، صداقت ، علاقه به کسب و کار و نام تجاری ما و همچنین احترام به هر فرد و محیط.

مسئولیت های اجتماعی

علاوه بر رعایت همه قوانین مربوطه ، ما به دنبال فراتر رفتن از این قانون هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که محیط کار در همه زمینه های کسب و کار ما از حقوق انسانی کارکنان ما محافظت می کند ، تنوع را پذیرفته و از هر نظر عدالت و برابری را ارائه می دهد.

ابتکارات زیست محیطی

علاوه بر رعایت کلیه قوانین و مقررات زیست محیطی ، تعهد ما به محیط زیست شامل اقدامات مستمر برای کاهش ردپای زیست محیطی ما می شود.

زبان خود را انتخاب کنید