مجموعه دانش بنیان

 

طراحی جامع ترین نرم افزار طراحی لباس

 

تولیدی محافظت در راستای اهداف بلند مدت خود همواره توجه ویژه ای به جایگاه خلاقیت و نوآوری در کار خود داشته است ، مهذا با سرمایه گذاری در این بخش و در اختیار داشتن پژوهشگران خبره در این صنعت توانسته با بستری دانش بنیان به عنوان اولین مجموعه تولیدی پوشاک حرکتی نوین را در جهت بومی سازی جدیدترین دستاوردهای صنعت پوشاک پایه گذاری نماید.

هم اینک مفتخریم که اعلام نماییم اولین نرم افزار جامع طراحی ، سایزبندی و چیدمان تمام اتوماتیک الگو به زبان فارسی در ایران که در حال حاضر در بیش از 600 تولیدی بزرگ پوشاک در حال بهره بردای است توسط متخصصین زحمتکش این مجموعه طراحی و تولید گردیده است .این مجموعه نرم افزاری که حاصل سالها پژوهش و تحقیقات استودیو طراحی محافظت می باشد توانسته دستاورد های بسیار ارزشمندی را برای صنعت تولید پوشاک در ایران به ارمغان آورد که در ذیل به بخشی از آنها اشاره خواهیم کرد

 

قابلیت های نرم افزار طراحی و چیدمان الگوی محافظت

  • افزایش قابل توجه سرعت در تولید که منتهی به تولید صنعتی گردیده است. ( افزایش راندمان تولید تا 3 برابر )
  • کاهش ضایعات و دور ریز پارچه با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی.
  • استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا در طراحی الگوهای لباس.
  • امکان افزایش تعدد طرح مدلـهای لباس به میزان نامحدود.
  • امکان پُرو مجازی و بررسی فنی لباس طراحی شده قبل از تولید.
  • سایزبندی استاندارد لباس ها بر اساس آناتومی بومی ایران.
  • سفارشی سازی تولید بر اساس خواست مشتری.
  • تن خور عالی البسه همراه با راحتی.
  • کاهش چشمگیر بهای تمام شده.

دپارتمان فروش مشاوره ای

بخش فروش مشاوره ای پوشاک محافظت متمرکز بر مشتری، نیازهایش و بزرگترین نقاط درد اوست. ما پیش از معرفی محصول یا خدمات به ارائه‌ی یک راه حل به مشتری فکر میکنیم. طبق تحقیقات انجام شده کمتر از نیمی از مشتریان اعتقاد دارند که فروشندگان به نیازهای آنها توجه می کنند. دپارتمان فروش ما کاملا بر ارتباط و کشف نیاز مشتری تاکید دارد و همکاران ما با بررسی دقیق نیاز شما بر مبنای نوع فعالیت شما، شرایط محیطی، منطقه آب و هوایی پارچه مناسب کار شما و مدلهای مناسب را به شما پیشنهاد میدهند.

دپارتمان طراحی دوخت

طراحی یک لباس کار حرفه ای مستلزم اطلاع دقیق از نوع فعالیت و نیازهای مشتری بوده و در این راستا بررسی و تحلیل اطلاعات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این دپارتمان از سه واحد اصلی و تخصصی تشکیل یافته که هر یک در عملیات تحلیل، طراحی و تولید یک محصول ایده آل تاثیر گذار میباشند. تمامی المان های طراحی در لباس مشتری بر اساس نیاز و نوع کاربری فکر و طراحی میشود، به طور مثال: شکل و اندازه جیب ها بر اساس ابزار مورد استفاده شما طراحی میشود، رنگ لباس شما بر اساس رنگ سازمانی و استاندارد ایمنی شما انتخاب میشود. نوع نخ و دوخت در قسمت های مختلف لباس بر اساس میزان نشست و فعالیتهای  روزمره کاری محاسبه میگردد.

مشاغل

به عنوان یک شرکت پویا و آینده نگر ، ما دائماً به دنبال افراد با انگیزه برای تقویت تیم های خود هستیم. مراقب گزینه های جدید شغلی باشید.

لباس کار شما ، ارزشهای اصلی ما

لباس کار حرفه ای محافظت نشان دهنده کیفیت ، عملکرد و دوام است. اینها ارزشهای اصلی هستند که ما تمام مجموعه های خود را بر اساس آنها ایجاد می کنیم.

نام تجاری شما ، ضمانت ماست

اگر لباس کار حرفه ای محافظترا انتخاب می کنید ، نام “محافظت ” را نیز بر تن می کنید و این نام کیفیت خاصی دارد …

زبان خود را انتخاب کنید