لباس کار شما ، ارزش های اصلی ما

 

<< لباس کار است که کار شما را انجام می دهد >> این بیش از یک شعار است. این یک مأموریت است. ارائه لباس کاری که از نظر کیفیت ، دوام ، عملکرد و طراحی بالاترین الزامات را برآورده می کند، برای کمک به متخصصان در استفاده حداکثری در شغل خود.

کیفیت

در وهله اول لباس کار حرفه ای محافظت مترادف است با کیفیت. از تولید و تامین پارچه تا انتها ، ما قاطعانه مواد با کیفیت بالا را انتخاب می کنیم که سخت ترین آزمایش ها را پشت سر می گذارند.

برای تضمین حداکثر کیفیت ، محافظت فرایند تولید را کاملاً کنترل می کند: از طراحی ، تولید تا تدارکات. این امر نه تنها کیفیت لباس کار ما را بالا می برد ، بلکه انعطاف پذیری بالایی را برای پاسخگویی سریع به نیازهای خاص بازار حرفه ای ایجاد می کند.

عملکرد

بدیهی است که لباس کار باید کاربردی باشد. به همین دلیل است که لباس کار ما بر اساس موقعیت کاری خاص کاربر تا کوچکترین جزئیات به طرز ماهرانه ای طراحی و آزمایش می شود. کمتر کسی مانند ما می داند که هر حرفه ای به کدام جیب نیاز دارد و کدام ویژگی های کاربردی ارزش افزوده واقعی را ارائه می دهد. مانند سجاف بزرگ یا معمولی محافظت به شما اجازه می دهد دمپای شلوار کار خود را به راحتی 5 سانتی متر بلند کنید. علاوه بر این ، اهمیت تناسب خوب را نیز نمی توان دست کم گرفت. لباس های کار مناسب نه تنها راحت تر و کاربردی تر هستند ، بلکه ایمن تر نیز میباشند.

دوام

تمرکز بر کیفیت ، دوام لباس کار را نیز افزایش می دهد. به عبارت دیگر: لباس کار شما بیشتر دوام می آورد. ما برای این منظور به ارزش های ثابت متکی هستیم ، مانند نام تجاری Cordura® ، پارچه بسیار بادوام که برای تقویت لباس کار در مناطق استراتژیک استفاده می شود و زیپ های محکم YKK.

طراحی

و اینکه خوب به نظر می رسد؟ این ارزش افزوده لباس کار ماست! محافظت طراحی بی انتها را با عناصر خلاقانه ترکیب می کند و همه مجموعه ها را ایجاد می کند تا بتوانید سریع و راحت ترکیب لباس مناسب را کاملاً مطابق با رنگ شرکت خود پیدا کنید.

زبان خود را انتخاب کنید