تولیدی محافظت

 

پوشاک محافظت با پشتوانه ای از طرح و اندیشه نو و اهداف بلند مدت در سال 1361 با مدیریت سید احمد نوربخش صالح  بنیان نهاده شد و با کسب تجارب نوین در صنعت طراحی و دوخت با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و نیز کادری مجرب و متخصص وارد عرصه نوین فعالیتهای موفقیت آمیز خود گردید. این مجموعه محوریت فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین لباس کار، لباس فرم، لوازم ایمنی و آتش نشانی و لوازم جانبی قرار داده و همواره سعی بر این داشته تا با استفاده از بهترین مواد اولیه کیفیت محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح  ممکن حفظ نماید .

 

کیفیت اتفاقی نیست

تولیدی محافظت با تجربه ای بالغ بر 40 سال شناخته شده است با تولید پوشاک ایمنی با کیفیت و بادوام ، مطابق با استاندارد های مورد نظر . مدیریت ما منحصراً خود را متعهد به فراهم کردن بهترین تولیدات و سرویس دهی به مشتریان خود به صورت روزانه میداند و پیوسته در جهت بهینه کردن سطح کاری خود با توجه به خواسته های به روز مشتریان خود میباشد.

در پایان خاطر نشان میشود این مجموعه مفتخر است که با تجربه طولانی و کسب مهارتهای فنی و تخصصی توانسته مورد تشویق و حمایت سلایق مختلف مشتریان گرامی قرار گرفته و توسعه کمی و کیفی خود را مرهون این همکاری متقابل ارزیابی مینمائیم و قطعاً این دین را با خدمات مطلوب تر از گذشته پاسخی در شأن خواهیم داد.

 

تنخور اصولی ، خوش دوخت و ایمن

اصول دوخت و طراحی در پوشاک محافظت تنها به جهت آسودگی و ظاهر عالی بکار گرفته شده است و البسه ما فقط و فقط به جهت یک منظور تولید میگردند و آن هم کار کردن است! لذا چنانچه بهره وری، ایمنی، راحتی و دوام لباس کار برایتان اهمیتی ندارد لطفاً از تولیدی محافظت خرید نکنید. ولی اگر این صفات در خرید لباس در کنار زیبایی برای شما مهم است پس شما فقط یک انتخاب دارید آن هم خرید از تولیدی محافظت است.

نه تنها درز دوخت لباس تولید شده را مورد بررسی قرار میدهیم بلکه ما حتی در پروسه تولید هم، البسه را مورد بررسی قرار میدهیم که ما با این کار مطمئن میشویم که محصولات ما و تولید آنها در پروسه صحیح تولید قرار دارد.

به عنوان مثال چک می کنیم (با آزمایش مواد اولیه) که لباس شامل هر گونه مواد شیمیایی ممنوع نیست و این که محیط کار برای آن محصول تولیدی بی خطر است. برای ما نه تنها افتخار به پوشاک تولید شده مان مهم است ، بلکه حتی افتخار به پروسه تولید مان هم اهمیت ویژه دارد.

اصول اخلاقی:

 • وجود مشتریان را نعمتی بزرگ می دانیم و همواره پذیرای مشتریان عزیز هستیم.
 • همواره خود را در جایگاه مشتریان قرار می دهیم و با توجه به قوانین و مقررات شرکت و همفکری با آنان سعی خواهیم کرد رضایت آنان را در بالاتربن سطح ممکن تامین نماییم .
 • با روی خوش و رعایت عدالت و انصاف ، با همکاران و مشتریان رفتار نموده و از این راه ، موفقیت خود را تضمین می نماییم .
 • ما برآنیم که صداقتمان را با گفتار و کردارمان بر شما نمایان کنیم ، امید آن داریم که رضایت خاطر شما فراهم گردد .
 • عنوان نمودن «رضایت مشتری» از جانب ما تنها بیان یک کلام زیبا نمی باشد ، بلکه تلاش و تفکر بر آن و پیشی گرفتن از حد انتظارات، هدف ماست .
 • بر این باوریم ، رضایت مشتری تنها زمانی مفهوم خواهد داشت که در قلب خویش از ارایه خدمات ما راضی و در پی زمانی دیگر برای تجدید دیدار ما باشد .
 • ما بزرگی را در طویل بودن ساختار و پیکره مجمـوعه خویش نمی دانیم بلکه بزرگی را در همراه بودن با مشتریان خویش می دانیم .
 • زمان شناسی و حضور به موقع در محل کار را یک اصل می دانیم و تدابیری می اندیشیم که در صورت عدم حضور هر یک از ما ، کار مشتریان به درستی انجام شود .
 • برای نظم و آراستگی خود و محیط کار که می تواند موجب افزایش کارایی ، عزت نفس ، احترام و نشاط گردد اهمیت ویژه ای قائلیم .
 • کار مشتریان را به دقت و در اسرع وقت انجام می دهیم زیرا این حق آنها و وظیفه ماست و همواره اطلاعات و توضیحات لازم و کافی را برای انجام بهتر امور در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد .
 • همیشه و در همه حال خداوند را حاضر و ناظر بر اعمال خود می دانیم .
 • مشتری مداری باور قلبی ماست.

مشاغل

به عنوان یک شرکت پویا و آینده نگر ، ما دائماً به دنبال افراد با انگیزه برای تقویت تیم های خود هستیم. مراقب گزینه های جدید شغلی باشید.

لباس کار شما ، ارزشهای اصلی ما

لباس کار حرفه ای محافظت نشان دهنده کیفیت ، عملکرد و دوام است. اینها ارزشهای اصلی هستند که ما تمام مجموعه های خود را بر اساس آنها ایجاد می کنیم.

نام تجاری شما ، ضمانت ماست

اگر لباس کار حرفه ای محافظترا انتخاب می کنید ، نام “محافظت ” را نیز بر تن می کنید و این نام کیفیت خاصی دارد …

زبان خود را انتخاب کنید