درباره ما

تولیدی محافظت با ریشه های محکم کاشته شده در قلب منطقه مرکزی صنعت نساجی ایران ، دارای سابقه طولانی و افتخار آمیز تولید لباسکار ، با در نظر داشتن هر دو بخش مد و صنعت است. پس از 39 سال تداوم فعالیت در این کسب و کار، این شرکت خانوادگی دانش عمیق و واقعی از چگونگی تولید لباسکار به دست آورده است.

تولیدی محافظت یک شرکت در حال رشد است و ما برای ادامه در این مسیر برنامه ریزی کرده ایم . چشم انداز ما این است که به گسترش مجموعه لباسکار کاربردی و اصولی در تمام ایران و جهان فکر کنیم. برای انجام این کار، نیاز به منابع بزرگ تولید و شاید مهمتر از همه، کنترل کامل بر تولیدات میباشد که تولیدی محافظت با مالکیت داشتن بخش کارگاهی (طراحی ، برش ، دوخت ،بسته بندی) این انتخاب آگاهانه را انجام داده است. بدین صورت و کاملاً به سادگی، بهترین راه حصول اطمینان از کیفیت در دراز مدت را ایجاد میکنیم که نه تنها در محصولات نهایی، بلکه در زمینه هایی مانند شرایط کار، نگرانی های زیست محیطی و انتخاب منابع جهت تأمین بهترین و با کیفیت ترین مواداولیه بسیار مؤثر است.

درباره ما

با وجود اینکه تولیدی محافظت از سال 1361 به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندها، موفق به تولید انواع لباسکار و یونیفرم در تیراژ بالا برای انواع شرکتهای بزرگ و کوچک بوده ، از سال 1385 تصمیم گرفت به بررسی پشت صحنه تولید و ایجاد تغییرات و به‌روزرسانی که باعث حرفه‌ای ترشدن خروجی لباسهای تولید شده میگردد . بنابراین در قدم اول با بکار گیری نیروهای تحصیل کرده و مجرب در همه زمینه های تفکر تا تولید و تحویل و اضافه کردن بخش تحقیقات در جهت اضافه کردن ماشین آلات

سلام

با وجود اینکه تولیدی محافظت از سال 1361 به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندها

زبان خود را انتخاب کنید