سفارشی دوزی

سفارشی دوزی بر مبنای هویت سازمانی

چهل سال پیشتر واحد سفارشی‌ دوزی پوشاک صنعتی محافظت برای شکوه‌ بخشی بیش از پیش به پوشش سازمانی مراکز راه‌اندازی شد. پوشاک محافظت با بهره‌گیری از این تجربه گرانبها در زمینه دوخت البسه سفارشی، آماده پذیرش و اجرای سفارشات مشتریان محترمی است که علاقمند به انتخاب پارچه از معتبرترین تولیدکنندگان پارچه با بالاترین سطح استاندارد، سفارشی‌سازی مدل و استایل و تغییر در نوع جیب، آستر، زیپ، دکمه و جزئیات دیگر طبق سلیقه خود هستند، می‌باشد. طراحی و مدل سازی به روش مدرن و با دقت بالا توسط مجرب‌ترین کارشناسان فن خیاطی انجام و پس از آن تولید و با به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی و پیشرفته‌ترین تجهیزات دوخت که مهم‌ترین ویژگی سفارشی‌دوزی است و با تلفیق زیبندگی با فنون تخصصی دوخت برازنده‌ترین البسه را عرضه می‌نماید.
مشاوره در نوع انتخاب

رنگ: همکاران ما در بخش فروش پوشاک محافظت بهترین مشاوره را در خصوص انتخاب رنگ لباس شما بر اساس لوگو و رنگ سازمانی شما با در نظر گرفتن نوع کار و استانداردهای رنگ در صنعت شما ارائه خواهند داد.

پارچه: انتخاب نوع بافت پارچه در هنگام سفارش لباس کار یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین مقوله ها در عملکرد نیروهای کار میباشد و دوام لباس انتخاب شده مستقیماً به این مقوله مرتبط است، لذا تمامی پارچه های مورد استفاده در تولیدی محافظت غالباً بصورت سفارشی و با بالاترین سطح استاندارد در تار و پود بافته میشود.

مدل: مدل های پیشنهادی ما بر اساس نوع فعالیت کاری شما ارائه میگردد که شامل نوع و تعداد جیب ها، نوع الگوی لباس با در نظر داشتن میزان گردش هوا با توجه به سنگینی کار، مقدار استفاده از پارچه اختصاصی ما  M-FLEX (Mohafezat Felexible) با توجه به نیاز انعطاف پذیری لباس در کار شما، نوع دکمه یا زیپ با توجه به سهولت کار یا استانداردهای HSE در حیطه کاری شما، نوع آستین با توجه به کار اپراتور با ماشین آلات مورد استفاده و …

تست

زبان خود را انتخاب کنید