دستورالعمل شست و شو

شستن، نگهداری و مراقبت از لباس کار به روش صحیح نه تنها برای تضمین دوام، بلکه عملکرد لباس کار نیز مهم است. بنابراین، همه لباس کارها محافظت دارای برچسبی با دستورالعمل‌های شستشوی واضح است که همیشه برای مراقبت از ظریف‌ترین قسمت لباس طراحی شده‌اند.
شستشوی عادی 30 درجه
شستشوی عادی 40 درجه
شستشوی عادی 60 درجه
شستشوی عادی 90 درجه
شستشوی ملایم
شستشوی ملایم 40 درجه
شستشوی ملایم 60 درجه
سفید کننده مجاز است
سفید کننده استفاده نشود
فقط سفید کننده آب اکسیژنه
حداکثر درجه اتو 110 درجه سانتی گراد
حداکثر درجه اتو 150 درجه سانتی گراد
حداکثر درجه اتو 200 درجه سانتی گراد
اتو نشود
امکان خشک کردن با خشک کن در دمای پایین
امکان خشک کردن در خشک کن
خشک شویی

دستور عمل های شستشو صنعتی

در زمینه کار خود شما متخصص هستید. شستشوی صنعتی لباس کار خود را به دیگر متخصصان اینکار بسپارید. لباس ها را در مقیاس بزرگتر می شویند، ماشین لباسشویی و خشک کن مخصوص دارند، شوینده های مناسب را می شناسند و …

شستشوی صنعتی پوشاک صنعتی محافظت

این نماد را می توان با اکثریت قریب به اتفاق موارد از مجموعه های CLASSIC، DNA و D-FX یافت. این به شما کمک می‌کند تا به راحتی لباس‌های کار محافظت را که برای شستشو و خشک‌کردن صنعتی آزمایش و تایید شده‌اند، طبق استاندارد EN ISO 15797 تشخیص دهید. برای به دست آوردن این هنجار، هر لباسی تحت آزمایش‌های مختلفی قرار می‌گیرد، ویژگی‌هایی مانند ثبات ابعادی، ویژگی‌های رنگ، چین خوردگی و …

شستشوی صنعتی پوشاک صنعتی محافظت

توصیه می شود تمام لباس های ایمنی محافظت توسط یک خشکشویی حرفه ای شسته شود.

برچسب PRO نشان می دهد که لباس برای تمیز کردن حرفه ای مطابق با EN ISO 15797:2017 آزمایش شده است. این استاندارد بین المللی روش آزمایش و همچنین روش شستشو (75/85 درجه سانتیگراد) و خشک کردن لباس کار را مشخص می کند.

برای لباس‌های با دید در شب محافظت (چند خطی و فلوراسنت) توصیه می‌شود لباس‌ها را بیش از تعداد دوره‌های مشخص شده روی محصول نشویید. اعلان «حداکثر 50 چرخه» حداکثر تعداد چرخه‌های شستشو مجاز است، تا تضمین شود که لباس همچنان الزامات استاندارد دید بالا را دارد.

زبان خود را انتخاب کنید