سخن مدیر عامل

 

زندگی زیباست ای زیبا پسند                 زنده اندیشان به زیبایی رسند

آن قدر زیباست این بی بازگشت              کز برایش می توان از جان گذشت

عرصه تولید نیاز اساسی ایران امروز ماست که با توجه به اشتغال زایی آن به برطرف کردن نیازهای داخل کشور می انجامد و از به هدر رفتن ارز جهت وارد کردن اجناس خارجی جلوگیری میکند و همچنین به تخصصی کردن مشاغل برای نسل های آینده منجر می شود. در این راستا یکی از اهداف ما آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان از نحوه عملکرد ما در مراحل مختلف تولید از جمله تهیه پارچه, برش, دوخت ,بسته بندی و فروش است و همه سعی ما دستیابی به روشهای جدید که منجر به سرعت بخشیدن به اهداف مشترک, که رضایت مشتری اصل اول آن است.

اگر امروز از نام محافظت بعنوان نماد لباسکار با کیفیت ياد مي‌‌شود و اگر خلاقيت در تولید را مزيت كليدي خود مي‌دانيم، به پشتوانه بيش از40 سال تجربه و پيشتازي در صنعت تولید پوشاک کار است. ياري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان خانواده بزرگ محافظت مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند. بي‌شك حفظ ره‌آوردهاي گذشته و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع به تمامي عوامل پيش‌برنده، ارتقاء مستمر كمي و كيفي محصولات، بهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران و پرسنل شركت است.

امروز و در آستانه نيم قرن تجربه، تولیدی محافظت گامي نوين را در عرصه كسب وكار خويش آغاز كرده است. ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده است. حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم تولیدی محافظت از بازار لباسکار ، از برنامه‌هاي شركت براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين تولیدی همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتي، بهره گيري از دانش و تجارب نيروي انساني كارآمد و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند .

پارچه و بافت یکی از مهمترین بخش های کار ,انتخاب پارچه مناسب برای هماهنگی بیشتر با طرح مورد نظر و نیز دوام بافت پارچه در شستشوی متعدد و زیبایی رنگ بندی آن می باشد که همیشه از این مهم سرافراز بوده ایم و با بهترین های بافت و تکمیل پارچه همکاری داشته ایم و با کار کارشناسی سعی در انتخاب بهترینها نموده ایم. در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را سرلوحه کار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع اقتصادي و اجتماعي، پوشاک کار   نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير یابد.

مشاغل

به عنوان یک شرکت پویا و آینده نگر ، ما دائماً به دنبال افراد با انگیزه برای تقویت تیم های خود هستیم. در صورت تمایل جدیدترین نیازها و اخبار ما را در بخش اشتغال دنبال نمایید.

لباس کار شما ، ارزشهای اصلی ما

لباس کار حرفه ای محافظت نشان دهنده کیفیت ، عملکرد و دوام است. اینها ارزشهای اصلی هستند که ما تمام مجموعه های خود را بر اساس آنها ایجاد می کنیم.

نام تجاری شما ، ضمانت ماست

اگر لباس کار حرفه ای محافظترا انتخاب می کنید ، نام “محافظت ” را نیز بر تن می کنید و این نام کیفیت خاصی دارد …

زبان خود را انتخاب کنید