مسیر فعلی شما:
درخواست قیمت

بنر 2 راهنمای خرید

درخواست قیمتبا درود فراوان

احتراماً به استحضار میرساند درخواست قیمت فقط به صورت مکتوب و به افرادی که درخواست خود را فکس نموده اند اعلام میگردد و تحت هیچ عنوان از پرسنل این مجموعه درخواست قیمت شفاهی نفرمائید .ضمناً الزامیست که موارد ذیل در فرم استعلام قیمت رعایت گردد .

1-فرم درخواست قیمت میبایست در سربرگ دارای مشخصات کامل شرکت ارسال گردد.(نام واحد ، آدرس ، تلفن ، فکس )

2-مشخص کردن تعداد دقیق محصول مورد نظر همراه با کد محصول ( با توجه به اینکه مجموعه ما یک تولیدی میباشد در نتیجه یکی از عوامل تعیین کننده قیمت ، تعداد درخواستی میباشد مهذا خواهشمند است در اعلام آن دقت کامل نمایید )

3-در صورتی که جنس خاصی از پارچه مد نظر شما میباشد میتوانید جنس مورد نظر را درخواست نمایید.

4-با توجه به ترافیک بالای سفارشات در این تولیدی در صورتی که دارای محدودیت زمانی در تامین البسه درخواستی میباشید حداکثر مدت زمان خود را اعلام فرمایید تا همکاران ما بتوانند با بررسی کامل خط تولید زمان لازم جهت نهایی شدن سفارش شما را اعلام نمایند.

 

  در پایان از حسن انتخاب شما متشکریم ، در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید میتوانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید .چاپ صفحه
تصاویر متحرک پایین 1تصاویر متحرک پایین 2تصاویر متحرک پایین 3تصاویر متحرک پایین 4تصاویر متحرک پایین 6

تماس با تولیدی محافظت

آدرس: تهران، میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، خیابان رضایی دهقان، نبش بن بست سپیدار، پلاک 2
66069597 - 66069599
09128400414
66031794

دعوت به همکاری

تولیدی محافظت جهت افزایش ظرفیت فنی خود، از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندانی که در هر یک از موضوعات زیر دارای تخصص و تجربه هستند نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری و ارسال رزومه اقدام نمایند... ادامه مطلب کفش ایمنی ، لباس کار ایمنی ، تجهیزات آتش نشانی ، کفش کار ، لباسکار ، تولیدی لباس کار ، جلیقه خبرنگاری