مسیر فعلی شما:
درباره ما

بنر 1 صفحه درباره مابنر 2 صفحه درباره مابنر صفحه درباره مابنر صفحه درباره ما

درباره ماتولیدی محافظت با پشتوانه ای از طرح و اندیشه نو و اهداف بلند مدت در سال 1361 با مدیریت سید احمد نوربخش صالح  بنیان نهاده شد و با کسب تجارب نوین در صنعت طراحی و دوخت با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و نیز کادری مجرب و متخصص وارد عرصه نوین فعالیتهای موفقیت آمیز خود گردید . این مجموعه محوریت فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین لباس کار ، لوازم ایمنی و آتش نشانی و لوازم جانبی قرار داده و همواره سعی بر این داشته تا با استفاده از بهترین مواد اولیه کیفیت محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح  ممکن حفظ نماید .

تولیدی محافظت با تجربه ای بالغ بر 27 سال شناخته شده است با تولید پوشاک ایمنی باکیفیت و بادوام ، مطابق با استاندارد های مورد نظر . مدیریت ما منحصراً خود را متعهد به فراهم کردن بهترین تولیدات و سرویس دهی به مشتریان خود به صورت روزانه میداند و پیوسته در جهت بهینه کردن سطح کاری خود با توجه به خواسته های به روز مشتریان خود میکوشد.

در پایان خاطر نشان میشود این مجموعه مفتخر است که با تجربه طولانی و کسب مهارتهای فنی و تخصصی توانسته مورد تشویق و حمایت سلایق مختلف مشتریان گرامی قرار گرفته و توسعه کمی و کیفی خود را مرهون این همکاری متقابل ارزیابی مینمائیم و قطعاً این دین را با خدمات مطلوب تر از گذشته پاسخی در شأن خواهیم داد.

سخن مدیریت : عرصه تولید نیاز اساسی ایران امروز ماست که با توجه به اشتغال زایی آن به برطرف کردن نیازهای داخل کشور می انجامد و از به هدر رفتن ارز جهت وارد کردن اجناس خارجی جلوگیری میکند و همچنین به تخصصی کردن مشاغل برای نسل های آینده منجر می شود . در این راستا یکی از اهداف ما آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان از نحوه عملکرد ما در مراحل مختلف تولید از جمله تهیه پارچه , برش, دوخت ,بسته بندی و فروش است و همه سعی ما دستیابی به روشهای جدید که منجر به سرعت بخشیدن به اهداف مشترک, که رضایت مشتری اصل اول آن است .

پارچه و بافت: یکی از مهمترین بخش های کار ,انتخاب پارچه مناسب برای هماهنگی بیشتر با طرح مورد نظر و نیز دوام بافت پارچه در شستشوی متعدد و زیبایی رنگ بندی آن می باشد که همیشه از این مهم سرافراز بوده ایم و با بهترین های بافت و تکمیل پارچه همکاری داشته ایم و با کار کارشناسی سعی در انتخاب بهترینها نموده ایمچاپ صفحه
تصاویر متحرک پایین 1تصاویر متحرک پایین 2تصاویر متحرک پایین 3تصاویر متحرک پایین 4تصاویر متحرک پایین 6

تماس با تولیدی محافظت

آدرس: تهران، میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، خیابان رضایی دهقان، نبش بن بست سپیدار، پلاک 2
66069597 - 66069599
09128400414
66031794

دعوت به همکاری

تولیدی محافظت جهت افزایش ظرفیت فنی خود، از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندانی که در هر یک از موضوعات زیر دارای تخصص و تجربه هستند نسبت به تکمیل فرم دعوت به همکاری و ارسال رزومه اقدام نمایند... ادامه مطلب کفش ایمنی ، لباس کار ایمنی ، تجهیزات آتش نشانی ، کفش کار ، لباسکار ، تولیدی لباس کار ، جلیقه خبرنگاری