دستورالعمل شست و شو

شستن، نگهداری و مراقبت از لباس کار به روش صحیح نه تنها برای تضمین دوام، بلکه عملکرد لباس کار نیز مهم است. بنابراین، همه لباس کارها محافظت دارای برچسبی با دستورالعمل‌های شستشوی واضح است که همیشه برای مراقبت از ظریف‌ترین قسمت لباس طراحی شده‌اند.
شستشوی ملایم
شستشوی عادی 90 درجه
شستشوی عادی 30 درجه
حداکثر درجه اتو 110 درجه سانتی گراد
سفید کننده مجاز است
حداکثر درجه اتو 150 درجه سانتی گراد
شستشوی عادی 40 درجه
فقط سفید کننده آب اکسیژنه
حداکثر درجه اتو 200 درجه سانتی گراد
شستشوی ملایم 40 درجه
سفید کننده استفاده نشود
اتو نشود
شستشوی عادی 60 درجه
امکان خشک کردن با خشک کن در دمای پایین
خشک شویی
شستشوی ملایم 60 درجه
امکان خشک کردن در خشک کن

دستور عمل های شستشو صنعتی

در زمینه کار خود شما متخصص هستید. شستشوی صنعتی لباس کار خود را به دیگر متخصصان اینکار بسپارید. لباس ها را در مقیاس بزرگتر می شویند، ماشین لباسشویی و خشک کن مخصوص دارند، شوینده های مناسب را می شناسند و …

شستشوی صنعتی پوشاک صنعتی محافظت

این نماد را می توان با اکثریت قریب به اتفاق موارد از مجموعه های CLASSIC، DNA و D-FX یافت. این به شما کمک می‌کند تا به راحتی لباس‌های کار محافظت را که برای شستشو و خشک‌کردن صنعتی آزمایش و تایید شده‌اند، طبق استاندارد EN ISO 15797 تشخیص دهید. برای به دست آوردن این هنجار، هر لباسی تحت آزمایش‌های مختلفی قرار می‌گیرد، ویژگی‌هایی مانند ثبات ابعادی، ویژگی‌های رنگ، چین خوردگی و …

شستشوی صنعتی پوشاک صنعتی محافظت

توصیه می شود تمام لباس های ایمنی محافظت توسط یک خشکشویی حرفه ای شسته شود.

برچسب PRO نشان می دهد که لباس برای تمیز کردن حرفه ای مطابق با EN ISO 15797:2017 آزمایش شده است. این استاندارد بین المللی روش آزمایش و همچنین روش شستشو (75/85 درجه سانتیگراد) و خشک کردن لباس کار را مشخص می کند.

برای لباس‌های با دید در شب محافظت (چند خطی و فلوراسنت) توصیه می‌شود لباس‌ها را بیش از تعداد دوره‌های مشخص شده روی محصول نشویید. اعلان «حداکثر 50 چرخه» حداکثر تعداد چرخه‌های شستشو مجاز است، تا تضمین شود که لباس همچنان الزامات استاندارد دید بالا را دارد.

زبان خود را انتخاب کنید